"Katram cilvēkam ir nevaldāma tieksme attīstīties saskaņā ar to diženumu, ar kādu Daba viņu veidojusi; ar vārdiem un darbiem izpaust to, ko Daba viņā ielikusi. Tas ir pareizi, labi un neizbēgami-pareizāk sakot, tas ir cilvēka pienākums vai pat visu viņa pienākumu summa. 

Uz zemes pavadītās dzīves jēgu varētu definēt šādi: ļaut savam "es" atraisīties, strādāt ar sev piešķirtajām spējām."  T. Kārlails

Es sapņoju par sabiedrību, kurā katrs loceklis jūtas tai vajadzīgs un piederīgs, brīvi piedzīvo savu autentisko būtību un drosmīgi pašrealizējas.

Mana misija ir atbalstīt cilvēkus viņu pašizziņas, personības pilnveides un pārmaiņu procesos, tā veicinot  apzinātību, individuālo atbildību, palīdzot celt katra mijiedarbībā iesaistītā dzīves kvalitāti.

Es dodu priekšroku radošai, intuitīvai un individuālai pieejai, tāpēc manā piedāvājumā ir dažādi instrumenti, kas tiek piemēroti un miksēti atbilstoši vajadzībai: transformāciju koučings un spēles, neirografika, laika līniju dziedināšana u.c.

PROFESIONĀLĀ PIEREDZE UN IZGLĪTĪBA

  • APC sertificēts koučs,  MetaCoach Coaching & training center
  • transformāciju koučings, darbs ar MAK un transformāciju spēļu vadība,  MetaCoach Coaching & training center
  • 8 gadu pieredze biroja administrācijā un personāla vadībā gan starptautiskā, gan vietējos uzņēmumos
  • bakalaura grāds vadībā un sociālajās zinātnēs, Liepājas Universitāte

  • sertif. neirografikas speciālists, Psyhology of Creativity Institute Pavel Piskarev
  • 7 gadi vēdiskās astroloģijas konsultanta prakse

  • enerģētiskās dziedināšanas, apzinātības un meditāciju prakses Valentīna Pavlenko, Sal Rachele

Es patiesi ticu tam, ka izzinot, meklējot un darot cilvēks VAR mainīties, augt, radīt un pamazām tuvoties tieši tādai dzīvei, kādā viņš vēlas dzīvot. ⠀
Jā, es ticu brīnumiem un man liekas, ka dažreiz tie notiek tikai tāpēc, ka cilvēki tiem TURPINA ticēt.⠀
Es ticu, ka pārmaiņas IR IESPĒJAMAS katram, kurš to no sirds vēlas un neatlaidīgi iegulda tajā savus resursus. ⠀
Un es ticu instrumentiem, ar kuriem es strādāju.⠀

MANAS VĒRTĪBAS

APZINĀTA VIRZĪBA

Apzinātība ikkatrā solī, kas ved tuvāk labākai sevis versijai, dzīvei un sapņu piepildījumam. Attīstība kā personības pilnveide ne vien pārmaiņu un krīžu situācijās, bet ik uz soļa, katru dzīves situāciju ņemot kā mācību stundu un pamatu tālākai apzinātai un patiesai dzīvei.

KOPRADĪŠANA

Jebkuru projektu vai sesiju uztveru kā kopradīšanas procesu starp speciālistu, kas vada notiekošo un klientu, kas ne tikai seko norādēm un atbild uz jautājumiem, bet dziļā klātesamībā iesaistās procesā, lai iegūtu no tikšanās vērtīgāko, kas dotajā brīdī iespējams.

AUTENTISKUMS

Atuentiskums jeb brīvība pašizpausties tā, kā mēs katrs vēlamies un tajā, kas patiesi esam. Nav divu vienādu cilvēku uz pasaules, mēs ikkatrs esam īpaši un oriģināli
  • savos talantos,
  • sapņos un attieksmēs, 
  • dzīves pieredzē, kas mūs ir veidojusi.
Tāpēc es neticu oversize vai unisex jeb tam, ka ir kaut kas viens, kas derēs visiem. Sesijās ar klientiem es izmantoju radošu un individuālu pieeju, izvēloties darba instrumentus atbilstoši situācijai un vajadzībai.

KVALITĀTE

Mēs visi vēlamies saņemt pakalpojumu atbilstošu savu resursu apjomam, kuru tajā ieguldām. Es uzskatu tieši meistara zināšanas un kompetences, ticība saviem instrumentiem un to iedarbīgumam pakalpojumu no vienkārši sesijas pārvērš vērtīgā piedzīvojumā.

Es uzņemos atbildību par to, kāda ir mana enerģijas kvalitāte, ko translēju pasaulē un cik kvalitatīvu sadarbības procesu varu piedāvāt katram klientam, kurš man uzticas.⠀Es mīlu to, ko daru, tāpēc cieņā pret savu klientu, es turpinu augt, lasīt, mācīties, eksperimentēt un testēt apgūto reālā praksē, piedāvājot procesu,  kas patiesi spēj sekmēt rezultātu. ⠀

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.