NEIROGRAFIKA ir radoša terapija- apzinātas zīmēšanas metode, kas caur konkrētu nodomu un  neirografisko līniju, figūrām un krāsām ļauj Tev unikālā veidā zīmēšanas laikā formēt savu vēlamo nākotnes realitāti.


KĀ STRĀDĀ NEIROGRAFIKA?

Lielāko daļu ikdienas darbību mēs veicam automātiski, saskaņā ar laika gaitā pašu, citu cilvēku vai ārējo apstākļu ietekmē izveidotiem un nostiprinātiem ieradumiem un uzvedības modeļiem, kuri tiek izmantoti noteiktās situācijās. Katrs šāds ieradums vai domāšanas/pārdzīvojuma modelis Tavās smadzenēs veido neironu savienojumu jeb “kodu”  un jo biežāk Tava reakcija atkārtojas (tiek apstiprināta), jo stiprāks neironu savienojums izveidojas.

Šādi daudz un dažādi neironu savienojumi mūsu smadzenēs veido vienotu lielu neironu tīklu, kas līdzinās bibliotēkai, no kurienes īstajā brīdī Tu iegūsti nepieciešamo informāciju, lai pieņemtu lēmumu vai izdarītu kādu izvēli. Kā programma, ko dators startē pie attiecīgās pogas nospiešanas.

Labā ziņa šajā sakārā: zinātnieki ir atklājuši un pierādījuši faktu, ka arī pieauguša cilvēka galvas smadzenēs pastāvīgi veidojas jaunas nervu šūnas, t.i. cilvēka smadzenes ir plastiskas jeb pakļaujas pārveidei. Un neirografika ir oriģināla autormetode, ar kuras palīdzību Tu pats vari šo pārveidi veikt, izmainot esošās neironu saites, radot jaunas. Tehnikas pamatā ir roku smalkās motorikas saistība ar smadzeņu darbību, tādējādi katra novilktā neirografiskā līnija satur sevī vērtīgu informāciju par tās radītāju. Uz lapas tapušās figūras, formas, simboli un krāsas satur enerģiju, veido tēlus un asociācijas un Tava apziņa un zemapziņa uz to reaģē. Es kā speciālists vadu šo procesu un ar jautājumiem un refleksiju par to,ko no Tevis dzirdu, palīdzu Tev Tavu zīmējumu "atkodēt".

Neirografika ir grafiska metode domu organizēšanai, attieksmes un sajūtu transformēšanai un dziļāka kontakta veidošanai ar savu iekšējo pasauli, Dvēseli, Augstāko saprātu. 

Neirografiku ir ļoti grūti izstāstīt vārdiem, tā vismaz vienu reizi pašam jāpiedzīvo un jāizjūt reālā procesā, lai saprastu, vai tā būs Tev piemērots izaugsmes instruments vai nē. 

 Metodes autors ir Павел Пискарёв Ph.D, psihologs, arhitekts, koučs.

ATSAUKSME: "Tikšanās man palīdzēja vairāk noticēt sev, ka mana iekšējā sajūta ir pareiza, kaut ar prātu tā reizēm neliekas. Linda ir kā feja ar lukturīti, kas paņem pie rokas un ved iekšā tumšā istabā. Ved un rāda, kas katrā stūrī atrodas, kur ir kāda grāmata vaļā ar pareizo atvērumu un kur ir liela lāde, kas man pašai reiz jāatdara un tikai tad uzzināšu tās saturu." Laura

sadarbības FORMAS:

INDIVIDUĀLA SESIJA notiek, apvienojot divus izaugsmi atbalstošus instrumentus: koučingu un neirografiku. Katrs atsevišķi, tomēr vēl efektīvāk- abi kopā, tie ietver sevī pārmaiņu procesu, kurā satiekas Tava apziņa ar zemapziņu, radošums ar loģiku, intuīcija ar zināšanām, prāts ar ķermeni un tā sajūtām. Indivudāla sesija pieejama tikai koučinga sadarbības ietvaros.


vairāk lasīt šeit

Ik pa laikam izsludinu radošas pašizziņas nodarbības, iekļaujot tajās neirografikas metodi. Par nodarbībām GRUPĀ vairāk lasi šeit.

Ikmēneša jaunumu e-pastos izsludinu nodarbību laikus, tēmas un aprakstus. Ja vēlies no manis šādu informāciju saņemt, aizpildi lūdzu pieteikuma formu:

     VĒLOS SAŅEMT JAUNUMUS        

SPECPASŪTĪJUMS nodarbībai grupā, kolektīvā, draudzeņu vakarā vai jebkurā citā pasākumā kompānijai, kas vēlas piedzīvot radošu un reizē ļoti praktisku pašizziņas procesu veiksmīgākai savu mērķu piepildīšanai.

Sīkāk par iespējām un detaļām lūdzu sazināties ar mani, izmantojot

       KONTAKTI

EKOLOĢIJA 

Šobrīd, kad piedāvājums tirgū dažādām transformāciju veicinošām praksēm ir ļoti liels, kritērijs, ko, manuprāt, ir ļoti svarīgi ņemt vērā izvēloties savējo, ir ekoloģija. Cik prakse ir draudzīga pret Tavu psihi, ķermeni un kā tā veido ietekmi uz Tavu dzīvi ilgtermiņā. 

Neirografikas  filozofija un algoritmi ir balstīti dabiskos procesos un dabas kā sistēmas jeb VIENOTA VESELUMA IZPRATNĒ.  Tavs ķermenis ir dabas daļa. Tas ik dienu ar Tevi sarunājas un mijiedarbojas dažādos veidos. Tāpat Tu caur savām domām un vārdiem ar to sarunājies un mijiedarbojies dažādos veidos.⠀

Neirografika atbalsta šo savstarpējo mijiedarbību ekoloģiskā un visām iesaistītajām pusēm labvēlīgā veidā.

KĀ TEV PALĪDZĒJA neirografika?

(klientu atbildes)

 • izzināju, vairāk pieņēmu sevi
 • pārskatīju savas vērtības, sakārtoju domas un ieguvu jaunas atklāsmes
 • paskatījos uz lietām no cita skatu punkta
 • paliku mierīgāka, harmoniskāka

 • ieraudzīju problēmas cēloņus un idejas, kā tos dziedināt/risināt

 • palielinājās viegluma sajūta
 • apzināti sāku veltīt vairāk laika sev
 • pieauga enerģija un iedvesma, iekustējās procesi
 • pavērās jaunas iespējas

 • pieņēmu jaunus, līdz šim neierastus lēmumus
 • stiprināja apņēmību, entuziasmu un gribasspēku
 • veicināja radošumu ikdienā dažādās citās dzīves sfērās
 • sāku biežāk priecāties
 • pieauga apzinātība un vērīgums 
 • stiprināja ticību un kontaktu ar savu iekšējo pasauli, Dvēseli un  Dievišķo
 • ieguvu lielāku paļaušanos uz sevi, uzticēšanos dzīvei un un brīvības sajūtu