Vēdiskā ASTROLOĢIJA (Jyotish) ir pašizziņas instruments un reizē unikāla dzīves karte, kas palīdz vieglāk ieraudzīt un saprast, pa kādu Ceļu Dvēsele izvēlējusies šajā dzīvē iet.


Ar katru konsultāciju arvien atkal un atkal pārliecinos, cik Visums ir unikāls, pat uzdrīkstos teikt - perfekts katrā sīkumā, veidojot lielo veselumu. Cilvēkam tiek "sagādāti" īstie apstākļi, ķermenis, vecāki, vīri, sievas, draugi, kolēģi, bērni, kas viņu "stimulē" visādiem līdzekļiem un veidiem, lai tas ieraudzītu Dvēseles nolemto darbiņu šai dzīvei un sāktu to darīt.

Lielākoties katram astrologam, tāpat kā, piemēram, dakteriem vai skolotājiem ir savs novirziens vai jomas, kurās viņš specializējas. Manas tēmas, ko piedāvāju konsultācijas laikā izskatīt ir:

  • personības raksturojums- stiprās puses un talantus, vājos punktus un ieteikumus to harmonizēšanai. 
Izprotot pašam sevi, savus patiesos rīcības motīvus un vajadzības, lai justos laimīgs, apmierināts un gandarīts par dzīvi, kļūst vieglāk komunicēt ar apkārtni, izvērtēt izvēles situācijas un pieņemt lēmumus. Ko svarīgi ņemt vērā- arī talanti, uz ko norāda cilvēka dzimšanas karte,  ir jāattīsta, tajos jāiegulda enerģija, tie jātrenē, lai atklātu pats savu talantīgumu praksē un tad to pārvērstu panākumos;
  • profesionālā realizācija- nodarbošanās veidi, peļņas iespējas, piemērotība algotam darbam vai individuālai uzņēmējdarbībai, ieteicamā loma komandā/kolektīvā u.tml.
  • karmiskie uzdevumi šai inkarnācijai, mentālās “programmas", kas jāizzina un jātransformē, garīgās izaugsmes ceļš. Pieredze, ko Dvēsele izvēlējusies apgūt, iemiesojoties konkrētā laikā konkrētā ķermenī. Varu norādīt uz bailēm, traumatiskām pieredzēm, kuras vēlams dziedināt, ieteikt veidus, kā to efektīvāk izdarīt;
  • prognoze GADS - pārmaiņas, iespējas, ko izmantot, gaidāmie vispārējie izaicinājumi turpmākajā gadā  (veselība/ attiecības/ karjera/ personīgā izaugsme). Gada prognozi varu sagatavot jebkuriem 12 mēnešiem, skaitot no konsultācijas brīža. 

PIEREDZE: "Labakais, ko esmu novērojusi Lindas darbā, ir prasme atrast pareizos vārdus un pieeju cilvēkam. To nevar iemacīties, tas vai nu sanāk, vai nesanāk. Vienmēr viss jau paliek paša klienta rokās, arī tas, ko viņš sadzirdēs. Linda māk salikt akcentus, lai klients pieņemtu kādu sev būtisku lēmumu vai sadzirdētu tematu pardomām." Līga

1. solis pretim pārmaiņām ir MALDU KLIEDĒŠANA. ⠀

Sesijās un konsultācijās, kurās primāri klients negrib vai vēl nespēj būt atklāts un patiess pret sevi vai pret citiem, būs grūti sasniegt vēlamo. Nereti rodas sajūta, ka riņķojam pa apli, nespējot no tā izkļūt…⠀

Jā, ir bail. Es zinu. Reizēm no sevis vai tā, ko sevī ieraudzīsim ieskatoties dziļumā, ir visvairāk bail. Tomēr bez būšanas atklātam un patiesam pašam pret sevi dziļas iekšējas pārmaiņas nav iespējamas.

Bailes mazina drošības sajūta. Meklē speciālistu, kura klātbūtnē vai mijiedarbības procesā jūties droši, pie kura jūti, ka esi pieņemts un spēj atvērties un godīgi runāt par to, ko vēlies un ko Tu šobrīd savā dzīvē piedzīvo. 

2. solis pretim pārmaiņām ir iegūto ZINĀŠANU PRAKTISKA PIELIETOŠANA. Bez tā nu nekādi.

❗Kur bieži rodas iesprūšana un kāpēc liekas it kā darām, darām, bet pārmaiņas nenotiek? Mēs aizmirstam pirmo soli. Jo tieši tas slēpj sevī īsto motivāciju un vērtības jeb degvielu un skaidru fokusu otrajam.


PIEREDZE: "Man ļoti patīk Lindas ir problēma, ir risinājums pieeja. Ir cilvēki, kas visur saredz tikai problēmas un pie tā arī apstājas. Ja viņa skata kādu jautājumu, viņai jau ir padomā viena vai vairākas idejas risinājumam." Ilze

PIEREDZE: "Linda un astroloģija, tas ir kā viens vienots organisms, tie papildina viens otru. Ar apbrīnu klausos tajā, kādu informācija var nolasīt no dzimšanas kartes, jo tā ir tik precīza un izsmeļoša. Ar Lindas konsultāciju ir iespējams paskatīties uz sevi un konkrētā brīža notikumu no cita skata punkta, dziļāk, plašāk un saņemt atbildes uz neskaidrajiem jautājumiem, kas palīdz lēmuma pieņemšanas procesā. Saņemtās atbildes noder - personīgajā izaugsmē, privātajā dzīvē un biznesā.

Iesaku visiem, kuri vēlas uzzināt vairāk par sevi, savām stiprajām un vājajām pusēm, kuriem jāpieņem lēmumi un jāizdara  priekš sevis labākās izvēles." Evija

Savā praksē stingri  ievēroju konfidencialitāti un astrologu ētikas pamatprincipus.

Es esmu pret kategoriskiem spriedumiem, kuri cilvēkam rada nolemtības sajūtu. Tajā pašā laikā saucu lietas īstajos vārdos, varu izskaidrot, kur problēmai “aug kājas” un kādu mācību stundu tā nes.

Uzskatu, ka astroloģija ir labs palīgs (bet ne brīnumlīdzeklis) kvalitatīvākas dzīves un savas nākotnes veidošanā. Uzņemties atbildību, darīt un sākt reāli risināt- tas jau paliek paša cilvēka rokās.

Ņemot vērā šī brīža laikmeta digitālās iespējas, no pieredzes varu teikt, ka abu konsultāciju formas - gan klātienes, gan neklātienes ir līdzvērtīgi efektīvas.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.