TARO APMĀCĪBA - PERSONĪGĀ PAŠIZZIŅA

Apgūsti taro un veido dziļāku un plašāku izpratni par to, kas notiek Tavā iekšējā un ārējā pasaulē

KURSA NORISE: ONLINE
kursa sākums: 13.02.2024. 

"Taro jau ir par dzīvi - to, kurā dzīvojam, tāpēc viss, ko kursā apguvu- zināšanas, taro kāršu izpratne, intuīcijas treniņi noder arī reālajā dzīvē. Gan tas, kas norisinājās kadrā, gan aizkadrā. Kurss ir vērtīgāks nekā ciparos izteiktā summa, tas ir ļoti dziļš un transformējošs," kursa absolvente Vineta

TARO SISTĒMA  UN TRANSFORMĀCIJU KOUČINGS

Kurss ietver gan taro teorijas un prakses pamata apmācību, gan katras dalībnieces personīgo pašizziņas un iekšējās pasaules izmaiņu procesu. 

Zināšanas, kuras gadsimtu gaitā tika apzināti slēptas vai mutiski nodotas tikai izredzētajiem, nu, ir pieejamas katram, kas vien vēlas uzmanīgi klausīties. Tāpēc caur dalību šajā kursā aicinu Tevi  aizraujošā pašizpētes un apmācību piedzīvojumā, kurš dos Tev iespēju mainīt to, kā uz pasauli un sevi esi lūkojusies līdz šim.

Kāršu enerģijas ir reāli procesi, sajūtas un spēki, kas pastāv Visumā un izpauž sevi caur dabu, cilvēkiem, kolektīviem procesiem sabiedrībā. Mirklī, kad mēs apzināti sākam pievērst uzmanību kādai konkrētai enerģijai, to raksturam un īpašībām, tā aktivizējas mūsos un spoguļojas mūsu dzīves notikumos, ļaujot katram kas vien vēlas, saņemt dziļas atklāsmes par sevi un savu dzīvi. Tieši tāpēc mana taro apmācību pieeja nav tikai akadēmiska, bet arī kursa dalībnieces līdzšinējo sevis uztveri transformējoša. 

Arhetips, kas grupu un ikkatru tās dalībnieci “ievedīs” šajā personības izaugsmes ceļojumā, saucas Muļķis. Tas meklē pieredzi, vēloties savu neziņu un naivumu vērst iekšējā gudrībā un viedumā. Sadzirdējis aicinājumu, tas seko intuīcijai, riskē, uzticas un dodas ceļā.


Muļķim ir atvērts un zinātkārs prāts, kā arī apzināšanās, ka pieredze, ko viņš var gūt šajā ceļojumā, ir vērtīgāka par iespējamību kļūdīties vai palikt tur, kur viņš atrodas šobrīd.

Ja šis rezonē ar Tavu iekšējo sajūtu, 

dodos izpētes ceļojumā

PIEDALOTIES KURSĀ, TU

 • apgūsi visas 78 taro sistēmas kārtis, kā arī metodes un praksi, kā kārtis izmantot, lai rastu atbildes uz saviem jautājumiem
 • veicināsi apzinātību un spēju uztvert sevi un pasauli  veselumā- kā sistēmā, kurā viss ar visu ir saistīts;
 • klausīsies stāstus par kārtīm, iepazīstot Visuma likumsakarības un  enerģijas, to radošās un graujošās īpašības;
 • izzināsi un vērosi sevi, veidojot dziļāku un skaidrāku izpratni par to, kas notiek Tavā iekšējā un ārējā pasaulē;
 • attīstīsi intuīciju, iztēli un radošo domāšanu;
 • vairosi miera, pieņemšanas un iekšējās brīvības sajūtu;
 • iegūsi jaunas atklāsmes un perspektīvas u.c.

DZĪVE KĀ SPĒLE

Cilvēka dzīve šeit uz Zemes ir kā spēle. Ja Tu zini spēles noteikumus, Tu vari spēlēt gudri un stratēģiski- virzībā pretim saviem mērķiem, sapņiem un misijai. Ja nezini- visticamāk Tu pārvietosies pa spēles laukumu, akli paļaujoties uz veiksmi vai nepārtraukti riņķosi pa apli, atgriežoties atkal un atkal vienās un tajās pašās neatrisinātajās situācijās. Pazīsti šādas sajūtas?

"Es izprotu, cik viss ir saistīts! Nekas mūsu dzīvē  nav kā nogriezti gabaliņi, bet skaisti savijas un veido pārejas un tiltus,"  kursa dalībniece Daiga

Kam ir zināšanas par sevi un universālajiem Visuma likumiem, kas apzinās savu personisko atbildību par savu likteni un kam ir drosme to piepildīt, tam ir vara pār savām izvēlēm, rīcību un panākumiem savā dzīvē. 

"Sāku katru nedēļu reflektēt par to, kā šajā nedēļā ir gājis. Tas man palīdzēja vairāk pamanīt to, kas manā dzīvē notiek, un savilkt kopsakarības. Sāku saskatīt daudz vairāk veidu, kā es varu būt noderīga un iedot citiem ko vērtīgu, palīdzēt. Ka daudzi šķēršļi un nevarēšanas ir tikai manā galvā un, ja es saņemos un sāku darīt, tad viss notiek un sanāk," kursa absolvente Anete Macko


"Kurss mani aktivizēja, iedarbināja atkal iztēli. Stiprināja uzticēšanos dzīvei, gatavību pārmaiņām, elastīgāku to pieņemšanu. Ja pirms tam biju kā ieskābis gurķis, tad tagad es dodu iespēju sev un savai dzīvei! Iegūtās zināšanas ir kā dzīves grāmata, kuru lasīt un pārlasīt un atkal ieraudzīt ko jaunu." Sarma

Vairāk par taro, tā praksi un izmantošanu ikdienā, lasi manā Instagram profilā: 


@taro.izaugsmei

KURSA PROGRAMMAS AUTORE UN VADĪTĀJA:  LINDA ARELA

 • 6 gadi aktīva darbība taro apguvē, pētniecībā un klientu konsultēšanā klātienē un online
 • 3 gadi taro apmācību un transformāciju vadītāja
 • Latvijas Tarologu asociācijas valdes locekle
 • APC sertif. izaugsmes trenere, transformāciju koučs
 • vēdiskās astroloģijas konsultante
 • vairāk lasi sadaļā PAR MANI.

"Paldies, Linda, par to, ka Tu nestrādā virspusēji. Paldies, ka dalies ar praktiskiem padomiem, ar reāliem piemēriem. Es apbrīnoju Tavas zināšanas un to, kā Tu strādā. Manī tik ļoti mainījās tas, kā es jūtos tagad un tas, kā es jutos, kad pirmo reizi aizgāju pie Tevis uz nodarbību. Es toreiz knapi varēju parunāt, man visu laiku gribējās raudāt... " kursa absolvente Inga

"Cilvēkresurss un cilvēciskais faktors. Es no sirds priecājos, ka mācījos tieši pie Tevis, Linda. To lielo zinātkāri un pētīt vēlmi ļoti izbaudīju. Mana ticība kļuvusi spēcīgāka. Gan sev un saviem spēkiem, gan lielākam plānam, kura daļa esmu,"  Laura

GRUPAS ATBALSTS UN SPĒKS

Lai gan interese par taro pēdējos gados sabiedrībā tikai pieaug, darbošanās ar šo sistēmu un tās izmantošana savā pašizaugsmē vēljoprojām tiek apvīta stereotipiem un mītiem.  Tas nereti rada sajūtas, ka šī prakse jāslēpj, par to nedrīkst brīvi runāt, sējot šaubas un nepārliecinātību. Prakse ar kārtīm lielākoties notiek vienatnē, pietrūkst viedokļu apmaiņa un saskarsme ar citiem, kas šo sistēmu atzīst un izmanto. Tāpēc apmācībām un praksei grupā ir sava papildus īpašā vērtība:

 • droša un atbalstoša vide izaugsmei un praktiskiem treniņiem;
 • iespēja būt starp līdzīgi domājošajiem, savstarpēji sadarboties un komunicēt;
 • dinamisks un daudz interesantāks mācību process, kā darot to vienai;
 • palielina brīvības sajūtu taro interpretēšanā un izmantošanā;
 • ceļ pašpārliecinātību, stiprina iedvesmu, motivāciju un apņēmību darīt.

"Tikšanās ar domubiedriem gan čatiņā, gan tiešsaistē deva papildus aizrautību un interesi, jo katra cilvēka dzīvesstāsts un pieredze ir īpaša un unikāla. Mēs katra viens otram patiesībā bijām skolotāji, visas viena no otras mācījāmies, paplašinājām redzesloku. Un tas ir pats skaistākais!" kursa absolvente Līga Katrīna

Pirmo reizi jutu grupas enerģētiku, pozitīvu, uzmundrinošu. Mācījos dalīšanās prieku, uz ko Linda mūs mudināja. Ja agrāk dalījos tikai ar tuvākajiem, svešos it kā ignorējot, tad šeit tas mainījās un dalīšanās notika labprāt." Santa

TAVs REZULTĀTS, NOSLĒDZOT KURSU:

 • Tu spēsi patstāvīgi darboties ar taro kārtīm
Tu būsi apguvusi pašizziņas un prognostikas instrumentu, ko izmantot, lai skaidrāk izprastu sevi dažādās dzīves situācijās, vieglāk pieņemtu lēmumus un rastu skaidrākas atbildes uz aktuāliem jautājumiem.

Tavā īpašumā būs visu 78 taro sistēmas kāršu teorētiskie materiāli, kā arī metodika un izklājumu shēmas praktiskai taro lietošanai.

 • paplašināsies Tava izpratne par Visumā eksistējošām likumsakarībām un cilvēka evolūcijas ceļu šeit uz Zemes
 • Tu būsi dziļāk iepazinusi sevi, savu lēmumu un rīcības vadmotīvus. Tas dos lielāku skaidrību, kā turpmāk virzīt savu izaugsmi, lai dzīvotu laimīgāk

Apzinātība nav nekas cits kā jutīga un modra saikne cilvēkam pašam ar sevi un savu dzīvi. Klātesamība. Tas ir viens no lielākajiem ieguvumiem, ko šis kurss Tev piedāvā. Profesionāli vadītu sevis izziņas un analīzes procesu.

 • efektīvāk attīstītas tādas vērtīgas prasmes kā: spēja situāciju vērtēt no dažādām perspektīvām, intuīcija jeb iekšējā jušana, radošā un asociatīvā domāšana, holistisks skatījums u.c.Kursa norise: 13.02.2024.-23.07.2024.

PIETEIKŠANĀS LĪDZ 09.02.2024.

Nodarbību laiks: otrdienu vakaros plkst. 17:30-20:00, kopā 24 nodarbības (visām nodarbībām pēc tiešraides būs pieejams video ieraksts).

Tikšanās vieta: ONLINE Zoom, Telegram 

Mācību maksa: EUR 120,- mēnesī  (EUR 30,00 par nodarbību).

Atlaide I: veicot apmaksu par visu kursu uzreiz, kopsummai tiek piesķirta 10% atlaide (Tavs ietaupījums EUR 72,- apmērā).

Atlaide II: ja esi mana iepriekšējo gadu kursu absolvente un vēlies iziet kursu atkārtoti,  apmaksai tiek piešķirta 25% atlaide (ikmēneša maksa EUR 90,-).

Lai piedalītos kursā, Tev nav nepieciešamas taro priekšzināšanas. Tomēr arī tad, ja tādas ir, iepriekšējo kursu pieredze rāda, ka jebkurā gadījumā dalība šajā kursā ir ļoti vērtīga, jo ļauj iegūt papildus zināšanas, cita skolotāja skatījumu uz taro sistēmu un arhetipiem, kā arī piedzīvot pašai savu individuālo pašizziņu.

Pēc kursa pabeigšanas saņemsi apliecību  par  taro teorijas un pastāvīgai tarologa praksei nepieciešamo pamata iemaņu un zināšanu apguvi.

Bonuss: kursa norises laikā saņem 20% atlaidi visiem maniem pakalpojumiem: individuālajām sesijām, transformācijas spēlēm, meditācijām vai konsultācijām.